• Ice Cream/Snacks

               
                
    Students are able to buy ice cream in the lunchroom on scheduled days after they have eaten their lunch.  The cost of ice cream is $ .50.  Students should bring the exact change if possible.  Students should never bring large bills to school to pay for their lunch or an ice cream.